BMW GAP Team Matches Home
Section 3
 Team
 Overbrook 1(# 1)  
 Tavistock 1(# 1)  
 Tavistock 1(# 2)  
 Little Mill 1(# 2)  
 Hartefeld 1(# 3)  
 Whitemarsh 1(# 3)  
 Merion 1 W(# 4)  
 Old York Road 1(# 4)  
Section 4
 Team
 Huntingdon Valley 1(# 1)  
 Huntingdon Valley 1(# 1)  
 Llanerch 1(# 2)  
 Whitemarsh 1(# 2)  
 Commonwealth 1(# 3)  
 Phila Cricket 2 W(# 3)  
 Running Deer 1(# 4)  
 Aronimink 1 W(# 4)  
 Division: ASection 1
 Team
 Applebrook 1 W(# 1)  
 Old York Road 1(# 1)  
 Huntingdon Valley 2(# 2)  
 DuPont 1(# 2)  
 Radley Run 1(# 3)  
 Schuylkill 1(# 3)  
 Medford Village 1(# 4)  
 Northampton 1(# 4)  Section 2
 Team
 Kennett Square 1(# 1)  
 Huntsville 1(# 1)  
 Phila Cricket 3 W(# 2)  
 Applebrook 1 W(# 2)  
 Huntsville 1(# 3)  
 Steel 1(# 3)  
 St. Davids 1(# 4)  
 Little Mill 2(# 4)  Section 3
 Team
 Saucon Valley 1(# 1)  
 Overbrook 1(# 1)  
 Phila Cricket 3 W(# 2)  
 Lancaster 1(# 2)  
 Yardley 1(# 3)  
 Schuylkill 1(# 3)  
 LuLu 2(# 4)  
 Concord 1(# 4)  Section 4
 Team
 Fox Hill 1(# 1)  
 Makefield 1(# 1)  
 Concord 1(# 2)  
 White Manor 1(# 2)  
 Fieldstone 1(# 3)  
 Elkview 1(# 3)  
 Huntingdon Valley 2(# 4)  
 Fox Hill 1(# 4)  Section 5
 Team
 Wilmington 1(# 1)  
 Wilmington 1(# 1)  
 CC of Scranton 1(# 2)  
 Fieldstone 1(# 2)  
 Lancaster 1(# 3)  
 Indian Valley 1(# 3)  
 1912 1(# 4)  
 RiverCrest 1(# 4)  Section 6
 Team
 Rolling Green 1(# 1)  
 Rolling Green 1(# 1)  
 CC of Scranton 1(# 2)  
 Talamore 1(# 2)  
 Bellewood 1(# 3)  
 Medford Village 1(# 3)  
 Tavistock 2(# 4)  
 Lebanon 1(# 4)  Section 7
 Team
 North Hills 1(# 1)  
 North Hills 1(# 1)  
 Radley Run 1(# 2)  
 Tavistock 2(# 2)  
 Indian Valley 1(# 3)  
 Shore 1(# 3)  
 Bent Creek 1(# 4)  
 Torresdale 1(# 4)  Section 8
 Team
 Commonwealth 1(# 1)  
 Merion 1 W(# 1)  
 Bent Creek 1(# 2)  
 Mercer Oaks 1(# 2)  
 Spring Ford 1(# 3)  
 Olde Homestead 1(# 3)  
 Lehigh 1(# 4)  
 DuPont 1(# 4)   Division: BSection 1
 Team
 Greate Bay 1(# 1)  
 Five Ponds 1(# 1)  
 Phila Cricket 4 W(# 2)  
 Wedgwood 1(# 2)  
 Commonwealth 2(# 3)  
 Steel 1(# 3)  
 Manufacturers’ 1(# 4)  
 BYE 1(# 4)  Section 2
 Team
 Atlantic City 1(# 1)  
 Wedgwood 1(# 1)  
 Merchantville 1(# 2)  
 Woodcrest 1(# 2)  
 Little Mill 2(# 3)  
 Woodcrest 1(# 3)  
 Sakima 1(# 4)  
 LuLu 2(# 4)  Section 3
 Team
 Greate Bay 1(# 1)  
 Shore 1(# 1)  
 Running Deer 2(# 2)  
 Little Mill 3(# 2)  
 Burlington 1(# 3)  
 Laurel Creek 2(# 3)  
 Riverton 1(# 4)  
 Atlantic City 1(# 4)  Section 4
 Team
 Heidelberg 1(# 1)  
 Spring Ford 1(# 1)  
 Berkshire 1(# 2)  
 York 1(# 2)  
 Berkshire 1(# 3)  
 Brookside- Pottsto 1(# 3)  
 Chambersburg 1(# 4)  
 Lebanon 1(# 4)  Section 5
 Team
 Carlisle 1(# 1)  
 Honeybrook 1(# 1)  
 Conestoga 1(# 2)  
 York 1(# 2)  
 Heidelberg 1(# 3)  
 Colonial G&T 1(# 3)  
 Moselem Springs 1(# 4)  
 Conestoga 1(# 4)  Section 6
 Team
 Coatesville 1(# 1)  
 Carlisle 1(# 1)  
 DuPont 2(# 2)  
 Hershey 1(# 2)  
 Coatesville 1(# 3)  
 White Clay 1(# 3)  
 Golden Oaks 1(# 4)  
 Applecross 1(# 4)  Section 7
 Team
 Manufacturers’ 1(# 1)  
 White Clay 1(# 1)  
 Cedarbrook 1(# 2)  
 Waynesborough 1(# 2)  
 Chester Valley 1(# 3)  
 Springhaven 1(# 3)  
 North Hills 2(# 4)  
 Waynesborough 1(# 4)  Section 8
 Team
 Brookside- Allento 1(# 1)  
 White Manor 1(# 1)  
 Downingtown 1(# 2)  
 Skippack 1(# 2)  
 Kennett Square 1(# 3)  
 Makefield 2(# 3)  
 Lehigh 1(# 4)  
 DuPont 2(# 4)  Section 9
 Team
 Fox Hill 2(# 1)  
 Whitford 1(# 1)  
 Honeybrook 1(# 2)  
 Green Pond 1(# 2)  
 Wyoming Valley 1(# 3)  
 West Chester 1(# 3)  
 Spring Mill 1(# 4)  
 Downingtown 1(# 4)  Section 10
 Team
 Blue Bell 1(# 1)  
 Saucon Valley 2(# 1)  
 Trump National 1(# 2)  
 Five Ponds 1(# 2)  
 Brookside- Allento 1(# 3)  
 Llanerch 2(# 3)  
 St. Davids 1(# 4)  
 Makefield 1(# 4)  Section 11
 Team
 Bala 1(# 1)  
 Bala 1(# 1)  
 Penn Oaks 1(# 2)  
 Llanerch 2(# 2)  
 Green Valley 1(# 3)  
 Phila Country 1(# 3)  
 Sandy Run 1(# 4)  
 Laurel Creek 2(# 4)  Section 12
 Team
 1912 1(# 1)  
 Yardley 1(# 1)  
 Jericho National 1(# 2)  
 French Creek 1(# 2)  
 Green Valley 1(# 3)  
 Laurel Creek 1(# 3)  
 Old York Road 2(# 4)  
 Mercer Oaks 1(# 4)  Section 13
 Team
 Phoenixville 1(# 1)  
 Elkview 1(# 1)  
 Saucon Valley 2(# 2)  
 French Creek 1(# 2)  
 Moselem Springs 1(# 3)  
 RiverCrest 1(# 3)  
 Penn Oaks 1(# 4)  
 Irem 1(# 4)  Section 14
 Team
 Little Mill 3(# 1)  
 Phila Cricket 4 W(# 1)  
 Medford Village 2(# 2)  
 Blue Bell 1(# 2)  
 Doylestown 1(# 3)  
 Laurel Creek 1(# 3)  
 Torresdale 1(# 4)  
 Talamore 1(# 4)  Section 15
 Team
 Hartefeld 2(# 1)  
 Glenmaura National 2(# 1)  
 Phila Country 1(# 2)  
 Wyoming Valley 1(# 2)  
 Jericho National 1(# 3)  
 Whitford 1(# 3)  
 St. Davids 2(# 4)  
 Olde Homestead 1(# 4)  Section 16
 Team
 Cedarbrook 1(# 1)  
 Philmont 1(# 1)  
 McCall 1(# 2)  
 Commonwealth 2(# 2)  
 Spring Mill 1(# 3)  
 Skippack 1(# 3)  
 Bellewood 1(# 4)  
 Whitemarsh 2(# 4)   Division: CSection 1
 Team
 Merchantville 1(# 1)  
 Blue Heron 1(# 1)  
 Riverton 2(# 2)  
 Stone Harbor 1(# 2)  
 Greate Bay 2(# 3)  
 Tavistock 3(# 3)  
 Sakima 1(# 4)  
 Cherry Valley 1(# 4)  Section 2
 Team
 Running Deer 2(# 1)  
 Chambersburg 1(# 1)  
 Stone Harbor 1(# 2)  
 Bent Creek 2(# 2)  
 Scotland 1(# 3)  
 Susquehanna 1(# 3)  
 Hershey 2(# 4)  
 Pennsauken 1(# 4)  Section 3
 Team
 Colonial G&T 1(# 1)  
 LedgeRock 2(# 1)  
 Hershey 1(# 2)  
 Hershey 2(# 2)  
 Out Door 1(# 3)  
 Overlook 1(# 3)  
 Meadia Heights 1(# 4)  
 Foxchase 1(# 4)  Section 4
 Team
 Makefield 3(# 1)  
 Bon Air 1(# 1)  
 Blue Bell 2(# 2)  
 West Shore 1(# 2)  
 Brookside- Allento 2(# 3)  
 Overlook 1(# 3)  
 Fox Hill 2(# 4)  
 Regents’ Glen 1(# 4)  Section 5
 Team
 Overbrook 2(# 1)  
 Applecross 1(# 1)  
 Huntingdon Valley 4(# 2)  
 Chester Valley 2(# 2)  
 Brookside- Pottsto 1(# 3)  
 Chester Valley 1(# 3)  
 Northampton 2(# 4)  
 Raven’s Claw 1(# 4)  Section 6
 Team
 Springhaven 1(# 1)  
 Shawnee 1(# 1)  
 Glen Oak 1(# 2)  
 Bensalem 1(# 2)  
 Rolling Green 2(# 3)  
 Woodstone 1(# 3)  
 Sandy Run 1(# 4)  
 Green Pond 1(# 4)  Section 7
 Team
 Bluestone 1(# 1)  
 Makefield 2(# 1)  
 North Hills 2(# 2)  
 Medford Lakes 1(# 2)  
 Applebrook 2 W(# 3)  
 Yardley 2(# 3)  
 LuLu 3(# 4)  
 Radnor Valley 1(# 4)  Section 8
 Team
 Manasquan 1(# 1)  
 West Chester 1(# 1)  
 Stonewall 2 W(# 2)  
 Cherry Valley 1(# 2)  
 Mercer Oaks 2(# 3)  
 Wilmington 2(# 3)  
 Doylestown 1(# 4)  
 Lebanon 2(# 4)  Section 9
 Team
 Kennett Square 2(# 1)  
 Trump National 1(# 1)  
 Torresdale 2(# 2)  
 Wyncote 1(# 2)  
 Hartefeld 2(# 3)  
 Moorestown 1(# 3)  
 DuPont 3(# 4)  
 Deerwood 1(# 4)  Section 10
 Team
 Blue Bell 2(# 1)  
 Meadia Heights 1(# 1)  
 RiverCrest 2(# 2)  
 Five Ponds 2(# 2)  
 Merion 2 W(# 3)  
 Golden Oaks 1(# 3)  
 Overbrook 2(# 4)  
 Bellewood 2(# 4)  Section 11
 Team
 Concord 2(# 1)  
 St. Davids 2(# 1)  
 Radley Run 2(# 2)  
 Riverton 2(# 2)  
 Philmont 2(# 3)  
 Phila Cricket 5 W(# 3)  
 Commonwealth 3(# 4)  
 Waynesborough 2(# 4)  Section 12
 Team
 Irem 1(# 1)  
 RiverWinds 1(# 1)  
 Burlington 1(# 2)  
 Glen Oak 1(# 2)  
 Running Deer 3(# 3)  
 Northampton Valley 1(# 3)  
 Medford Lakes 1(# 4)  
 Glenmaura National 2(# 4)  Section 13
 Team
 Liberty Hill (ACE) 1(# 1)  
 Medford Village 2(# 1)  
 Coatesville 2(# 2)  
 Pitman 1(# 2)  
 Penn Oaks 2(# 3)  
 Mercer Oaks 3(# 3)  
 McCall 1(# 4)  
 Trenton 1(# 4)  Section 14
 Team
 Berwick 1(# 1)  
 White Manor 2(# 1)  
 Overbrook 4(# 2)  
 Elmhurst 1(# 2)  
 Concord 2(# 3)  
 Frosty Valley 1(# 3)  
 Phoenixville 1(# 4)  
 Pocono Farms 1(# 4)  Section 15
 Team
 Philmont 1(# 1)  
 Whitemarsh 2(# 1)  
 Bluestone 1(# 2)  
 Overbrook 3(# 2)  
 Indian Valley 2(# 3)  
 Sunnybrook 1(# 3)  
 Old York Road 2(# 4)  
 Llanerch 3(# 4)  Section 16
 Team
 Coatesville 2(# 1)  
 Riverton 1(# 1)  
 Trenton 1(# 2)  
 Sunnybrook 1(# 2)  
 Aronimink 2 W(# 3)  
 Hawk Pointe 1(# 3)  
 Lookaway 1(# 4)  
 DuPont 3(# 4)   Division: DSection 1
 Team
 Merchantville 2(# 1)  
 Blue Heron 1(# 1)  
 Linwood 1(# 2)  
 Ramblewood 1(# 2)  
 Shore 2(# 3)  
 Woodcrest 3(# 3)  
 Running Deer 3(# 4)  
 Deerwood 1(# 4)  Section 2
 Team
 Susquehanna 1(# 1)  
 RiverCrest 3(# 1)  
 Berkshire 2(# 2)  
 Bon Air 2(# 2)  
 Lancaster 2(# 3)  
 Bon Air 1(# 3)  
 Meadia Heights 3(# 4)  
 LedgeRock 2(# 4)  Section 3
 Team
 York 2(# 1)  
 Foxchase 1(# 1)  
 Lancaster 2(# 2)  
 RiverCrest 3(# 2)  
 Bent Creek 2(# 3)  
 Lebanon 2(# 3)  
 Reading 1(# 4)  
 Foxchase 2(# 4)  Section 4
 Team
 Hawk Pointe 1(# 1)  
 Elkview 2(# 1)  
 CC of Scranton 2(# 2)  
 Saucon Valley 4(# 2)  
 Berwick 1(# 3)  
 Schuylkill 3(# 3)  
 Scranton Can 1(# 4)  
 Shawnee 1(# 4)  Section 5
 Team
 Northampton 2(# 1)  
 Elmhurst 1(# 1)  
 Lehigh 2(# 2)  
 Schuylkill 2(# 2)  
 Jericho National 2(# 3)  
 Wyoming Valley 2(# 3)  
 Woodstone 1(# 4)  
 Schuylkill 2(# 4)  Section 6
 Team
 Sandy Run 2(# 1)  
 Saucon Valley 3(# 1)  
 Lehigh 2(# 2)  
 Five Ponds 2(# 2)  
 Yardley 3(# 3)  
 Bucks 1(# 3)  
 Talamore 3(# 4)  
 Brookside- Allento 2(# 4)  Section 7
 Team
 Applebrook 2 W(# 1)  
 Frosty Valley 1(# 1)  
 Glenmaura National 4(# 2)  
 DuPont 4(# 2)  
 Northampton 3(# 3)  
 LuLu 5(# 3)  
 Rolling Green 3(# 4)  
 Glen Oak 2(# 4)  Section 8
 Team
 Brookside- Pottsto 2(# 1)  
 Mercer Oaks 2(# 1)  
 Atlantic City 2(# 2)  
 Gilbertsville 1(# 2)  
 Medford Lakes 2(# 3)  
 Bensalem 1(# 3)  
 Spring Ford 2(# 4)  
 Little Mill 4(# 4)  Section 9
 Team
 Bellewood 2(# 1)  
 DuPont 4(# 1)  
 Stonewall 1 W(# 2)  
 Concord 3(# 2)  
 Chester Valley 2(# 3)  
 Coatesville 3(# 3)  
 Philmont 3(# 4)  
 LedgeRock 3(# 4)  Section 10
 Team
 Commonwealth 3(# 1)  
 Broad Run 1(# 1)  
 Sandy Run 2(# 2)  
 Stonewall 2 W(# 2)  
 Llanerch 4(# 3)  
 Old York Road 3(# 3)  
 Northampton 3(# 4)  
 Honeybrook 2(# 4)  Section 11
 Team
 Trenton 3(# 1)  
 Riverton 3(# 1)  
 Woodcrest 4(# 2)  
 Pennsauken 1(# 2)  
 Linwood 1(# 3)  
 Laurel Creek 4(# 3)  
 Running Deer 4(# 4)  
 Trenton 3(# 4)  Section 12
 Team
 CC of Scranton 2(# 1)  
 LuLu 4(# 1)  
 Liberty Hill (ACE) 1(# 2)  
 Pocono Farms 1(# 2)  
 Glenmaura National 3(# 3)  
 Merion 3 W(# 3)  
 Moselem Springs 2(# 4)  
 Philmont 2(# 4)  Section 13
 Team
 Fieldstone 2(# 1)  
 Kennett Square 2(# 1)  
 Springhaven 2(# 2)  
 Whitford 2(# 2)  
 Waynesborough 2(# 3)  
 West Chester 2(# 3)  
 Penn Oaks 3(# 4)  
 Springhaven 2(# 4)  Section 14
 Team
 Phoenixville 2(# 1)  
 Honeybrook 2(# 1)  
 Springhaven 3(# 2)  
 Bellewood 3(# 2)  
 Radley Run 2(# 3)  
 Bidermann 1(# 3)  
 Hartefeld 3(# 4)  
 Fieldstone 2(# 4)  Section 15
 Team
 Aronimink 2 W(# 1)  
 Overbrook 3(# 1)  
 Hartefeld 3(# 2)  
 Applecross 2(# 2)  
 French Creek 2(# 3)  
 Talamore 2(# 3)  
 Concord 3(# 4)  
 Wilmington 3(# 4)  Section 16
 Team
 Doylestown 2(# 1)  
 Wilmington 2(# 1)  
 McCall 2(# 2)  
 Bensalem 2(# 2)  
 Talamore 4(# 3)  
 Makefield 3(# 3)  
 Hershey’s Mill 1(# 4)  
 Glen Oak 2(# 4)  Section 17
 Team
 Aronimink 3 W(# 1)  
 Greate Bay 2(# 1)  
 Valleybrook 1(# 2)  
 Whitemarsh 3(# 2)  
 Talamore 2(# 3)  
 Trenton 2(# 3)  
 Westwood 1(# 4)  
 Raven’s Claw 1(# 4)  Section 18
 Team
 York 2(# 1)  
 Out Door 1(# 1)  
 Hershey 3(# 2)  
 Harrisburg 1(# 2)  
 Heidelberg 2(# 3)  
 Moselem Springs 2(# 3)  
 Conestoga 2(# 4)  
 Conestoga 2(# 4)  Section 19
 Team
 Spring Ford 2(# 1)  
 Kennett Square 3(# 1)  
 Golden Oaks 2(# 2)  
 Bidermann 1(# 2)  
 Merion 2 W(# 3)  
 Berkshire 2(# 3)  
 Stonewall 1 W(# 4)  
 Overlook 2(# 4)  Section 20
 Team
 Spring Ford 3(# 1)  
 Moorestown 2(# 1)  
 Rolling Green 2(# 2)  
 Tavistock 5(# 2)  
 Riverton 3(# 3)  
 Aronimink 4 W(# 3)  
 LuLu 4(# 4)  
 Manasquan 1(# 4)  Section 21
 Team
 Spring Ford 4(# 1)  
 Bala 2(# 1)  
 Hershey’s Mill 1(# 2)  
 Rolling Green 3(# 2)  
 Phila Country 2(# 3)  
 White Manor 2(# 3)  
 Indian Valley 2(# 4)  
 Sandy Run 3(# 4)  Section 22
 Team
 Bluestone 2(# 1)  
 Elkview 2(# 1)  
 Bensalem 2(# 2)  
 Olde Homestead 2(# 2)  
 Cedarbrook 2(# 3)  
 Elmhurst 2(# 3)  
 Northampton 4(# 4)  
 Yardley 2(# 4)  Section 23
 Team
 Phila Cricket 5 W(# 1)  
 French Creek 2(# 1)  
 DuPont 5(# 2)  
 Yardley 3(# 2)  
 Northampton 4(# 3)  
 Broad Run 1(# 3)  
 Phila Country 3(# 4)  
 Carlisle 2(# 4)  Section 24
 Team
 Saucon Valley 3(# 1)  
 Northampton Valley 2(# 1)  
 Radnor Valley 1(# 2)  
 Manufacturers’ 2(# 2)  
 Sandy Run 3(# 3)  
 Flourtown 1(# 3)  
 1912 2(# 4)  
 LuLu 3(# 4)  Section 25
 Team
 Reading 1(# 1)  
 Wyncote 1(# 1)  
 Harrisburg 1(# 2)  
 West Shore 1(# 2)  
 Hershey 4(# 3)  
 LedgeRock 3(# 3)  
 Meadia Heights 2(# 4)  
 Tanglewood 1(# 4)  Section 26
 Team
 Torresdale 2(# 1)  
 RiverCrest 2(# 1)  
 Cedarbrook 3(# 2)  
 Whitemarsh 3(# 2)  
 Penn Oaks 3(# 3)  
 Springhaven 3(# 3)  
 Huntingdon Valley 3(# 4)  
 Honeybrook 3(# 4)  Section 27
 Team
 Cedarbrook 2(# 1)  
 Scotland 1(# 1)  
 Phila Country 2(# 2)  
 Woodcrest 3(# 2)  
 Seaview 1(# 3)  
 Gilbertsville 1(# 3)  
 Saucon Valley 4(# 4)  
 Atlantic City 2(# 4)  Section 28
 Team
 Moorestown 2(# 1)  
 Woodcrest 2(# 1)  
 Burlington 2(# 2)  
 Shore 2(# 2)  
 Trump National 2(# 3)  
 Pitman 1(# 3)  
 Medford Lakes 2(# 4)  
 Pennsauken 2(# 4)  Section 29
 Team
 Penn Oaks 2(# 1)  
 Westwood 1(# 1)  
 Spring Ford 3(# 2)  
 Woodcrest 2(# 2)  
 Links 1(# 3)  
 Green Valley 2(# 3)  
 Sakima 2(# 4)  
 Moorestown 1(# 4)  Section 30
 Team
 Overbrook 4(# 1)  
 Northampton Valley 1(# 1)  
 Chester Valley 3(# 2)  
 Valleybrook 1(# 2)  
 Old York Road 3(# 3)  
 Wilmington 3(# 3)  
 St. Davids 3(# 4)  
 Laurel Creek 3(# 4)  Section 31
 Team
 Llanerch 3(# 1)  
 Wedgwood 2(# 1)  
 Little Mill 4(# 2)  
 Bucks 1(# 2)  
 McCall 2(# 3)  
 Tavistock 3(# 3)  
 Huntingdon Valley 4(# 4)  
 Trenton 2(# 4)  Section 32
 Team
 Lookaway 1(# 1)  
 Trump National 2(# 1)  
 Huntingdon Valley 3(# 2)  
 Mercer Oaks 3(# 2)  
 Blue Bell 3(# 3)  
 Running Deer 4(# 3)  
 Scotland 2(# 4)  
 RiverWinds 1(# 4)   Division: ESection 1
 Team
 McCall 3(# 1)  
 West Chester 3(# 1)  
 West Chester 2(# 2)  
 Applecross 2(# 2)  
 Kennett Square 3(# 3)  
 Blue Bell 3(# 3)  
 Talamore 3(# 4)  
 Waynesborough 3(# 4)  Section 2
 Team
 Lehigh 3(# 1)  
 Glenmaura National 4(# 1)  
 Lehigh 3(# 2)  
 Olde Homestead 2(# 2)  
 CC of Scranton 3(# 3)  
 Woodstone 2(# 3)  
 Doylestown 2(# 4)  
 Irem 2(# 4)  Section 3
 Team
 Coatesville 3(# 1)  
 McCall 3(# 1)  
 Aronimink 4 W(# 2)  
 West Chester 3(# 2)  
 Bluestone 2(# 3)  
 Rolling Green 4(# 3)  
 Meadia Heights 2(# 4)  
 Merion 3 W(# 4)  Section 4
 Team
 Glen Oak 3(# 1)  
 Springhaven 4(# 1)  
 LuLu 6(# 2)  
 Doylestown 3(# 2)  
 Berwick 2(# 3)  
 St. Davids 3(# 3)  
 DuPont 5(# 4)  
 Fox Hill 3(# 4)  Section 5
 Team
 Glen Oak 3(# 1)  
 Sandy Run 4(# 1)  
 Waynesborough 3(# 2)  
 Wyoming Valley 3(# 2)  
 Merchantville 3(# 3)  
 Elmhurst 2(# 3)  
 North Hills 3(# 4)  
 Schuylkill 3(# 4)  Section 6
 Team
 Overbrook 5(# 1)  
 Ramblewood 1(# 1)  
 Philmont 3(# 2)  
 Makefield 4(# 2)  
 Jericho National 2(# 3)  
 Rolling Green 4(# 3)  
 Sandy Run 4(# 4)  
 Phoenixville 2(# 4)  Section 7
 Team
 Bluestone 3(# 1)  
 Overbrook 5(# 1)  
 Green Valley 2(# 2)  
 Whitford 2(# 2)  
 Downingtown 2(# 3)  
 Spring Ford 4(# 3)  
 Bala 3(# 4)  
 Honeybrook 3(# 4)  Section 8
 Team
 Llanerch 4(# 1)  
 LuLu 5(# 1)  
 Phila Cricket 6 W(# 2)  
 Manufacturers’ 2(# 2)  
 Laurel Creek 3(# 3)  
 Five Ponds 3(# 3)  
 Bala 2(# 4)  
 Cedarbrook 3(# 4)  Section 9
 Team
 Bala 3(# 1)  
 Tavistock 4(# 1)  
 Tavistock 5(# 2)  
 LuLu 7(# 2)  
 Merchantville 3(# 3)  
 Seaview 1(# 3)  
 Pennsauken 2(# 4)  
 Valleybrook 2(# 4)  Section 10
 Team
 Tavistock 4(# 1)  
 Five Ponds 3(# 1)  
 CC of Scranton 3(# 2)  
 Westwood 2(# 2)  
 Indian Valley 3(# 3)  
 Woodcrest 4(# 3)  
 Sakima 2(# 4)  
 Manufacturers’ 3(# 4)  Section 11
 Team
 Meadia Heights 4(# 1)  
 Makefield 4(# 1)  
 Talamore 4(# 2)  
 Susquehanna 2(# 2)  
 Saucon Valley 5(# 3)  
 Hershey 3(# 3)  
 Springhaven 4(# 4)  
 Overlook 2(# 4)  Section 12
 Team
 RiverCrest 4(# 1)  
 Golden Oaks 2(# 1)  
 Bluestone 3(# 2)  
 Downingtown 2(# 2)  
 Heidelberg 2(# 3)  
 Chester Valley 3(# 3)  
 Coatesville 4(# 4)  
 RiverCrest 4(# 4)  Section 13
 Team
 Hershey 4(# 1)  
 Susquehanna 2(# 1)  
 Coatesville 4(# 2)  
 Out Door 2(# 2)  
 Conestoga 3(# 3)  
 Conestoga 3(# 3)  
 Bon Air 2(# 4)  
 Bon Air 3(# 4)  Section 14
 Team
 Doylestown 3(# 1)  
 Wyoming Valley 2(# 1)  
 Glenmaura National 3(# 2)  
 Northampton Valley 2(# 2)  
 Jericho National 3(# 3)  
 Jericho National 3(# 3)  
 Bellewood 3(# 4)  
 Huntingdon Valley 5(# 4)  Section 15
 Team
 Burlington 2(# 1)  
 Scotland 2(# 2)  
 Westwood 2(# 3)  
 Greenbriar 1(# 4)  
Section 16
 Team
 Links 1(# 1)  
 Wedgwood 2(# 2)  
 Greate Bay 3(# 3)  
 Laurel Creek 4(# 4)  
Section 17
 Team
 Applebrook 3 W(# 1)  
 Hartefeld 4(# 2)  
 Hershey’s Mill 2(# 3)  
 Kennett Square 4(# 4)  
Section 18
 Team
 Riverton 4(# 1)  
 Merchantville 2(# 2)  
 Medford Lakes 3(# 3)  
 Burlington 3(# 4)  
Section 19
 Team
 Philmont 4(# 1)  
 McCall 4(# 2)  
 Wyoming Valley 3(# 3)  
 LuLu 6(# 4)  
Section 20
 Team
 Aronimink 3 W(# 1)  
 Phila Cricket 6 W(# 2)  
 Whitford 3(# 3)  
 Sunnybrook 2(# 4)  
Section 21
 Team
 Schuylkill 4(# 1)  
 Meadia Heights 3(# 2)  
 Scranton Can 1(# 3)  
 Brookside- Pottsto 2(# 4)  
 W designates a "Walking Only" facility.

MY GAP LOCKER LOGIN  |  REGISTER
SECTION LINKS
 BMW GTM Home
 BMW GTM History
 2019 BMW GTM Schedule
 BMW GTM Results
 BMW GTM Champions
 BMW GTM Score Sheets
 BMW GTM Scouting Report
 BMW GTM Playoff & Schedule
 BMW GTM Rules & Regulations
 Web posting directions
 Club Policies
 BMW GTM Important Dates
 
GAP
About GAP
Contact Us
Executive Committee
GAP Chat
Meetings
Login/Register
Join/Renew Membership
TOURNAMENTS
AGA/GAP Tournaments
GAP Central Tournaments
GAP Central Series
Outing Central
Tournament Schedule
Exemptions
Rules
Play Ready Pledge
Association Policies
HANDICAPPING
Establish/Renew Your Handicap
Post a Score
Member Course & Slope Ratings
OUR CLUBS
How to Join GAP
Member Club Benefits
Member Clubs
Individual Member Benefits
OTHER PROGRAMS
Youth Programs
Member Play Days
Platt Caddie Scholarship
PLAY Golf
CONNECT
GAP Magazine
The GAP App
Twitter
Facebook
YouTube
Copyright © 2022 The Golf Association of Philadelphia. All Rights Reserved.
Developed by AppNet Solutions